Плитка Victoria Marca Corona Італія

Плитка серії Victoria Marca Corona виробництва Marca Corona (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Victoria Marca Corona необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Victoria Marca Corona, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Victoria Marca Corona для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 761,50 грн., у серії представлено 15 плиток.
Керамічна плитка з колекції Victoria Marca Corona виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 19.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 19.65 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | F896 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | F900 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 19.65 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | F898 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F907 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 20.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F904 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 20.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 20.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F903 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 21.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F909 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 20.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F902 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 19.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 19.65 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | F897 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 19.65 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | F899 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F908 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.42 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. / 4 шт / 20.42 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | F901 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 28.47 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 3 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | I006 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 22.29 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.22 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 3 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | I005 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 28.47 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Victoria Marca Corona |
| Колекція: | Victoria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 3 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | I004 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








































