

Керамічна плитка Плитка Silver Wall 40x80 Victoria Marca Corona з колекції Victoria Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Silver Wall 40x80 Victoria Marca Corona найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Silver Wall 40x80 Victoria Marca Corona з колекції Victoria Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сілвар Ол 40x80 Вікторія Маркєй Коронєй з колекції Вікторія Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сілвер Валл 40x80 Вісторіа Марка Корона з колекції Вісторіа Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 80 см |
| Вага | 21.42 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Victoria Marca Corona |
| Колекція | Victoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. / 4 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | F900 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Silver Wall 40x80 Victoria Marca Corona з колекції Victoria Marca Corona