Вставка Listello White Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Вставка Listello White Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Listello White Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Вставка Listello White Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Лістело Віт Мет 2.2x30 Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно з колекції Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Вставка Лістелло Вхіте Мат 2.2x30 Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно з колекції Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 30 см |
| Вага | 33.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Flexible Architecture Sant Agostino |
| Колекція | Flexible Architecture |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 1.8 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CSALFWHM01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Вставка Listello White Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino