Вставка Listello Blue Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Вставка Listello Blue Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Listello Blue Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5023 Віддалено-синій Pantone 2718. |
Вставка Listello Blue Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Лістело Бле Мет 2.2x30 Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно з колекції Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Вставка Лістелло Блуе Мат 2.2x30 Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно з колекції Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 30 см |
| Вага | 18.27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Flexible Architecture Sant Agostino |
| Колекція | Flexible Architecture |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.99 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 1.8 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CSALFBLM01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| hsv(220,50,71) HEX: #5b79b5 RGB: 91, 121, 181 | RAL Design: 280 50 35 Sapphire Shimmer Blue (Сяючий Синій Сапфір)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(220,55,65) HEX: #4b69a6 RGB: 75, 105, 166 | RAL Design: 270 50 30 Sage Blossom Blue (Синя Квітка Шавлії)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(216,42,71) HEX: #6987b5 RGB: 105, 135, 181 | RAL Design: 270 60 25 Delphinium Blue (Синя Живокость)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(216,56,53) HEX: #3b5a87 RGB: 59, 90, 135 | RAL Design: 270 40 25 Functional Blue (Функціональний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Вставка Listello Blue Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino