Вставка Listello Black Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Вставка Listello Black Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Listello Black Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.2см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Вставка Listello Black Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Лістело Блек Мет 2.2x30 Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно з колекції Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Вставка Лістелло Бласк Мат 2.2x30 Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно з колекції Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.2 × 30 см |
| Вага | 21.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Flexible Architecture Sant Agostino |
| Колекція | Flexible Architecture |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.125 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 1.8 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CSALFBKM01 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Вставка Listello Black Mat 2.2x30 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino