Спецелемент Terreno Venito W768NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Terreno Venito W768NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Terreno Venito W768NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 7524. |
Спецелемент Terreno Venito W768NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Таррено Веніто W768NF14 7.1x35.5 Веска Фелдхос з колекції Веска Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Террено Веніто W768NF14 7.1x35.5 Васку Фелдхаус з колекції Васку Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 35.5 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Vascu Feldhaus |
| Колекція | Vascu |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.17 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 8.5 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W768NF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(12,56,53) HEX: #874b3b RGB: 135, 75, 59 | RAL Design: 040 40 30 Chestnut Brown (Коричневий Каштан)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 499 499 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(12,63,47) HEX: #783b2c RGB: 120, 59, 44 | RAL Design: 040 30 30 Root Brown (Коричневий Корінь)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Спецелемент Terreno Venito W768NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus