Спецелемент Geo Senso W555NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Geo Senso W555NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Geo Senso W555NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Спецелемент Geo Senso W555NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Джіо Сенсо W555NF14 7.1x35.5 Клесшік Фелдхос з колекції Клесшік Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Гео Сенсо W555NF14 7.1x35.5 Классіс Фелдхаус з колекції Классіс Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 35.5 см |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Classic Feldhaus |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 8.5 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W555NF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Спецелемент Geo Senso W555NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus