Спецелемент Argo Antrablanca W773NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Argo Antrablanca W773NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Argo Antrablanca W773NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Спецелемент Argo Antrablanca W773NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Арго Ентребленкєй W773NF14 7.1x35.5 Веска Фелдхос з колекції Веска Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Арго Антрабланка W773NF14 7.1x35.5 Васку Фелдхаус з колекції Васку Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 35.5 см |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Vascu Feldhaus |
| Колекція | Vascu |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 8.5 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W773NF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Спецелемент Argo Antrablanca W773NF14 7.1x35.5 Vascu Feldhaus з колекції Vascu Feldhaus