Спецелемент Amari Mana W216NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Amari Mana W216NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Amari Mana W216NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 466. |
Спецелемент Amari Mana W216NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Емарі Менєй W216NF14 7.1x35.5 Клесшік Фелдхос з колекції Клесшік Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Амарі Мана W216NF14 7.1x35.5 Классіс Фелдхаус з колекції Классіс Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 35.5 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Classic Feldhaus |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.05 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 8.5 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W216NF14 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(34,50,82) HEX: #d1a469 RGB: 209, 164, 105 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Спецелемент Amari Mana W216NF14 7.1x35.5 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus