

Керамічна плитка Профіль 2x120 Mp Filo Sahara Noir - Marmi Pregiati - HMPF09 з колекції Marmi Pregiati Herberia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Профіль 2x120 Mp Filo Sahara Noir - Marmi Pregiati - HMPF09 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Профіль 2x120 Mp Filo Sahara Noir - Marmi Pregiati - HMPF09 з колекції Marmi Pregiati Herberia може бути прочитано англійською мовою як "Профіль 2x120 Мп Філо Сехарєй Ноер Мармі Прега'яті HMPF09 з колекції Мармі Прега'яті Харбарія", на неправильно прочитаном як "Профіль 2x120 Мп Філо Сахара Ноір Мармі Прегіаті HMPF09 з колекції Мармі Прегіаті Херберіа". Виробник цієї плитки Herberia може бути помилково написаний як Herberia, Herberi, Харбарія, Херберіа і навіть як Рукиукшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 120 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Herberia |
| Серія | Marmi Pregiati |
| Колекція | Marmi Pregiati Herberia |
| У палеті м.кв. | 46,08 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | HMPF09 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Профіль |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Профіль 2x120 Mp Filo Sahara Noir - Marmi Pregiati - HMPF09 з колекції Marmi Pregiati Herberia