

Керамічна плитка Бордюр 2x120 Alchimia Listello / Hlc 10 Rett. - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2x120 Alchimia Listello / Hlc 10 Rett. - HLC Alchimia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Бордюр 2x120 Alchimia Listello / Hlc 10 Rett. - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2x120 Олчімія Лістело / Хлк 10 Ретт. Хлк Олчімія з колекції Хлк Олчімія Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2x120 Алчіміа Лістелло / Хлс 10 Ретт. Хлс Алчіміа з колекції Хлс Алчіміа Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 120 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | HLC Alchimia |
| Колекція | HLC Alchimia Del Conca |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10,3 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр 2x120 Alchimia Listello / Hlc 10 Rett. - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca