Плитка The Crimson Island 07 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker
King Klinker

Керамічна плитка Плитка The Crimson Island 07 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка The Crimson Island 07 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 49см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3007 Чорно-червоний Pantone Black 5. |
Плитка The Crimson Island 07 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка З Крімсон Ісленд 07 14 мм 5.2x49 Дреейм Хоаз Кінг Клінкар з колекції Дреейм Хоаз Кінг Клінкар", на неправильно прочитаном як "Плитка Тхе Срімсон Ісланд 07 14 мм 5.2x49 Дреам Хоусе Кінг Клінкер з колекції Дреам Хоусе Кінг Клінкер". Виробник цієї плитки King Klinker може бути помилково написаний як Kingklinker, Кінг Клінкар, Кінг Клінкер і навіть як Лштп Лдштлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 49 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | King Klinker |
| Серія | Dream House King Klinker |
| Колекція | Dream House |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 11.4 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,40,29) HEX: #4a2c2c RGB: 74, 44, 44 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка The Crimson Island 07 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker