Плитка Brown Glazed 02 14 mm 5.2x49 Free Art King Klinker з колекції Free Art King Klinker
King Klinker

Керамічна плитка Плитка Brown Glazed 02 14 mm 5.2x49 Free Art King Klinker з колекції Free Art King Klinker виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brown Glazed 02 14 mm 5.2x49 Free Art King Klinker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 49см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3005 Винно-червоний Pantone 4975. |
Плитка Brown Glazed 02 14 mm 5.2x49 Free Art King Klinker з колекції Free Art King Klinker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Броуун Глейзед 02 14 мм 5.2x49 Фрі Арт Кінг Клінкар з колекції Фрі Арт Кінг Клінкар", на неправильно прочитаном як "Плитка Бровн Глазед 02 14 мм 5.2x49 Фрее Арт Кінг Клінкер з колекції Фрее Арт Кінг Клінкер". Виробник цієї плитки King Klinker може бути помилково написаний як Kingklinker, Кінг Клінкар, Кінг Клінкер і навіть як Лштп Лдштлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 49 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | King Klinker |
| Серія | Free Art King Klinker |
| Колекція | Free Art |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 11.4 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Brown Glazed 02 14 mm 5.2x49 Free Art King Klinker з колекції Free Art King Klinker