Плитка Natural Brown 03 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker
King Klinker

Керамічна плитка Плитка Natural Brown 03 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Natural Brown 03 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 49см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка Natural Brown 03 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Нетєрел Броуун 03 14 мм 5.2x49 Дреейм Хоаз Кінг Клінкар з колекції Дреейм Хоаз Кінг Клінкар", на неправильно прочитаном як "Плитка Натурал Бровн 03 14 мм 5.2x49 Дреам Хоусе Кінг Клінкер з колекції Дреам Хоусе Кінг Клінкер". Виробник цієї плитки King Klinker може бути помилково написаний як Kingklinker, Кінг Клінкар, Кінг Клінкер і навіть як Лштп Лдштлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 49 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | King Klinker |
| Серія | Dream House King Klinker |
| Колекція | Dream House |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 11.4 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Natural Brown 03 14 mm 5.2x49 Dream House King Klinker з колекції Dream House King Klinker