

Керамічна плитка Плитка 8.6x26.2 C0812 Chroma misty coral Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 8.6x26.2 C0812 Chroma misty coral Aleluia Chroma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.6см і довжина плитки дорівнює 26.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4995. |
Плитка 8.6x26.2 C0812 Chroma misty coral Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 8.6x26.2 C0812 Чромєй місті корел Олелієй Чромєй з колекції Чромєй Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 8.6x26.2 C0812 Чрома місті корал Алелуіа Чрома з колекції Чрома Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 8.6 × 26.2 см |
| Вага | 8.74 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Chroma |
| Колекція | Chroma Aleluia |
| У палеті м.кв. | 40.536 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.563 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.563м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | C0812 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(12,45,65) HEX: #a66a5b RGB: 166, 106, 91 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 8.6x26.2 C0812 Chroma misty coral Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia