

Керамічна плитка Плитка 8.6x26.2 C0801 Chroma cotton white Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 8.6x26.2 C0801 Chroma cotton white Aleluia Chroma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.6см і довжина плитки дорівнює 26.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 8.6x26.2 C0801 Chroma cotton white Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 8.6x26.2 C0801 Чромєй коттон віт Олелієй Чромєй з колекції Чромєй Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 8.6x26.2 C0801 Чрома коттон вхіте Алелуіа Чрома з колекції Чрома Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 8.6 × 26.2 см |
| Вага | 8.74 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Chroma |
| Колекція | Chroma Aleluia |
| У палеті м.кв. | 40.536 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.563 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.563м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | C0801 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 8.6x26.2 C0801 Chroma cotton white Aleluia Chroma з колекції Chroma Aleluia