

Керамічна плитка Плитка 31,7x59,5 Brave Vison Parallel C-551-Brave Wall з колекції Brave Wall Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 31,7x59,5 Brave Vison Parallel C-551-Brave Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка 31,7x59,5 Brave Vison Parallel C-551-Brave Wall з колекції Brave Wall Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 31,7x59,5 Брейв Візон Парелел К 551 Брейв Ол з колекції Брейв Ол Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка 31,7x59,5 Браве Вісон Параллел С 551 Браве Валл з колекції Браве Валл Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 31.7 × 59.5 см |
| Вага | 15.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Brave Wall |
| Колекція | Brave Wall Aparici |
| У палеті м.кв. | 45,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,94 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,94м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 31,7x59,5 Brave Vison Parallel C-551-Brave Wall з колекції Brave Wall Aparici