

Керамічна плитка Плитка 30x90 Muretto Mix Grey-Urban Stone-R3209R з колекції Urban Stone Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x90 Muretto Mix Grey-Urban Stone-R3209R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 30x90 Muretto Mix Grey-Urban Stone-R3209R з колекції Urban Stone Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x90 Мєретто Мікс Грей Ербен Стан R3209R з колекції Ербен Стан Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x90 Муретто Мікс Греі Урбан Стоне R3209R з колекції Урбан Стоне Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 21.32 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Urban Stone |
| Колекція | Urban Stone Aleluia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 11,7 мм |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | R3209R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x90 Muretto Mix Grey-Urban Stone-R3209R з колекції Urban Stone Aleluia