Декор 30x48 Hybrid Brick Tortora Tc-Hybrid-B25B35HB4T з колекції Hybrid Margres
Margres

Керамічна плитка Декор 30x48 Hybrid Brick Tortora Tc-Hybrid-B25B35HB4T з колекції Hybrid Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x48 Hybrid Brick Tortora Tc-Hybrid-B25B35HB4T найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 48см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Декор 30x48 Hybrid Brick Tortora Tc-Hybrid-B25B35HB4T з колекції Hybrid Margres може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x48 Хйбрід Брік Торторєй Тк Хйбрід B25B35HB4T з колекції Хйбрід Маргрс", на неправильно прочитаном як "Декор 30x48 Хюбрід Бріск Тортора Тс Хюбрід B25B35HB4T з колекції Хюбрід Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 48 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Hybrid |
| Колекція | Hybrid Margres |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B25B35HB4T |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Декор 30x48 Hybrid Brick Tortora Tc-Hybrid-B25B35HB4T з колекції Hybrid Margres