Декор 30x48 Hybrid Brick Light Grey Tc-Hybrid-B25B35HB3T з колекції Hybrid Margres
Margres

Керамічна плитка Декор 30x48 Hybrid Brick Light Grey Tc-Hybrid-B25B35HB3T з колекції Hybrid Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 30x48 Hybrid Brick Light Grey Tc-Hybrid-B25B35HB3T найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 48см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Декор 30x48 Hybrid Brick Light Grey Tc-Hybrid-B25B35HB3T з колекції Hybrid Margres може бути прочитано англійською мовою як "Декор 30x48 Хйбрід Брік Лайгт Грей Тк Хйбрід B25B35HB3T з колекції Хйбрід Маргрс", на неправильно прочитаном як "Декор 30x48 Хюбрід Бріск Лігхт Греі Тс Хюбрід B25B35HB3T з колекції Хюбрід Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 48 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Hybrid |
| Колекція | Hybrid Margres |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B25B35HB3T |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Декор 30x48 Hybrid Brick Light Grey Tc-Hybrid-B25B35HB3T з колекції Hybrid Margres