

Керамічна плитка Бордюр 2x60 A038599 Moldura tide mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2x60 A038599 Moldura tide mos matt Ape Tonality найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 5415. |
Бордюр 2x60 A038599 Moldura tide mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2x60 A038599 Моулдєрєй тід мос метт Еп Тоноліті з колекції Тоноліті Еп", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2x60 A038599 Молдура тіде мос матт Апе Тоналіті з колекції Тоналіті Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 60 см |
| Вага | 3.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tonality |
| Колекція | Tonality Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 14 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038599 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,40,29) HEX: #2c4a4a RGB: 44, 74, 74 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Бордюр 2x60 A038599 Moldura tide mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape