

Керамічна плитка Бордюр 2x60 A038598 Moldura turquoise mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2x60 A038598 Moldura turquoise mos matt Ape Tonality найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Бордюр 2x60 A038598 Moldura turquoise mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2x60 A038598 Моулдєрєй тєрквоайз мос метт Еп Тоноліті з колекції Тоноліті Еп", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2x60 A038598 Молдура туркьуоісе мос матт Апе Тоналіті з колекції Тоналіті Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 60 см |
| Вага | 3.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tonality |
| Колекція | Tonality Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 14 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038598 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,14,82) HEX: #b4d1d1 RGB: 180, 209, 209 | RAL Design: 210 80 10 Turquoise Grey (Бірюзово-Сірий)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 291 291 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(150,15,76) HEX: #a5c2b3 RGB: 165, 194, 179 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 629 629 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Бордюр 2x60 A038598 Moldura turquoise mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape