

Керамічна плитка Бордюр 2x60 A038596 Moldura champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр 2x60 A038596 Moldura champagne mos matt Ape Tonality найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Бордюр 2x60 A038596 Moldura champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр 2x60 A038596 Моулдєрєй чємпегн мос метт Еп Тоноліті з колекції Тоноліті Еп", на неправильно прочитаном як "Бордюр 2x60 A038596 Молдура чампагне мос матт Апе Тоналіті з колекції Тоналіті Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 2 × 60 см |
| Вага | 3.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tonality |
| Колекція | Tonality Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 14 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038596 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Бордюр 2x60 A038596 Moldura champagne mos matt Ape Tonality з колекції Tonality Ape