Плитка Flat azzurro matt - 6.2x25 SAVIFL0462N Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Flat azzurro matt - 6.2x25 SAVIFL0462N Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Flat azzurro matt - 6.2x25 SAVIFL0462N Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка Flat azzurro matt - 6.2x25 SAVIFL0462N Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Флет еззєрро метт 6.2x25 SAVIFL0462N Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Флат аззурро матт 6.2x25 SAVIFL0462N Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SAVIFL0462N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Flat |
| Колір | сірий |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Flat azzurro matt - 6.2x25 SAVIFL0462N Vibes з колекції Vibes Sartoria