Плитка Flat azzurro gloss - 6.2x25 SAVIFL0462G Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Flat azzurro gloss - 6.2x25 SAVIFL0462G Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Flat azzurro gloss - 6.2x25 SAVIFL0462G Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 549. |
Плитка Flat azzurro gloss - 6.2x25 SAVIFL0462G Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Флет еззєрро глос 6.2x25 SAVIFL0462G Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Флат аззурро глосс 6.2x25 SAVIFL0462G Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | SAVIFL0462G |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Flat |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Flat azzurro gloss - 6.2x25 SAVIFL0462G Vibes з колекції Vibes Sartoria