Плитка Flat salvia matt - 6.2x25 SAVIFL0262N Vibes з колекції Vibes Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка Flat salvia matt - 6.2x25 SAVIFL0262N Vibes з колекції Vibes Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Flat salvia matt - 6.2x25 SAVIFL0262N Vibes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка Flat salvia matt - 6.2x25 SAVIFL0262N Vibes з колекції Vibes Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Флет солвія метт 6.2x25 SAVIFL0262N Вібс з колекції Вібс Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка Флат салвіа матт 6.2x25 SAVIFL0262N Вібес з колекції Вібес Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6.2 × 25 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Vibes Sartoria |
| Колекція | Vibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SAVIFL0262N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Узор | Flat |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Flat salvia matt - 6.2x25 SAVIFL0262N Vibes з колекції Vibes Sartoria