Плитка (20x20) GB-21-OC-TR-WX Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (20x20) GB-21-OC-TR-WX Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) GB-21-OC-TR-WX Basilica - Pedralbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8029 Перламутровий мідний Pantone 478. |
Плитка (20x20) GB-21-OC-TR-WX Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Г 21 Ок Тр Гз Бежілікєй Педролбс з колекції Педролбс Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Гб 21 Ос Тр Вкс Басіліка Педралбес з колекції Педралбес Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.87 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Pedralbes Ticsa |
| Найменування 2 | GB-21-OC-TR-WX Basilica |
| Колекція | Pedralbes |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 17 |
| Товщина | 16 мм |
| Пакувальна норма | 17 шт. |
| Штук в упаковці | 17 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GB-21-OC-TR-WX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,75,47) HEX: #783c1e RGB: 120, 60, 30 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 478 478 | |
| hsv(33,82,65) HEX: #a6691e RGB: 166, 105, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 7516 7516 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,80,59) HEX: #965a1e RGB: 150, 90, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 464 464 | |
| hsv(26,78,53) HEX: #874b1e RGB: 135, 75, 30 | RAL Design: 060 40 40 Plane Brown (Коричневий Платан)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 464 464 | |
| hsv(20,86,41) HEX: #692d0f RGB: 105, 45, 15 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 168 168 | |
| hsv(33,75,71) HEX: #b5782d RGB: 181, 120, 45 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x20) GB-21-OC-TR-WX Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa