Плитка (20x20) GB-11-OC-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (20x20) GB-11-OC-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) GB-11-OC-TR Basilica - Pedralbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевий Pantone 7516. |
Плитка (20x20) GB-11-OC-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Г 11 Ок Тр Бежілікєй Педролбс з колекції Педролбс Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Гб 11 Ос Тр Басіліса Педралбес з колекції Педралбес Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 1.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Pedralbes Ticsa |
| Найменування 2 | GB-11-OC-TR Basilica |
| Колекція | Pedralbes |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 22 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GB-11-OC-TR |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | охра коричнево-сірий |
| hsv(23,80,59) HEX: #964c1e RGB: 150, 76, 30 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(40,86,82) HEX: #d1951d RGB: 209, 149, 29 | RAL Design: 080 70 70 Grapefruit Yellow (Жовтий Грейпфрут)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 7412 7412 | |
| hsv(38,85,76) HEX: #c2851d RGB: 194, 133, 29 | RAL Design: 075 60 60 Turmeric Brown (Коричнева Куркума)RAL Classic: 1033 Жоржино-жовтийPantone: 723 723 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 | |
| hsv(30,80,29) HEX: #4a2c0f RGB: 74, 44, 15 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 1545 1545 | |
| hsv(36,83,71) HEX: #b5791f RGB: 181, 121, 31 | RAL Design: 075 50 50 Cinnamon Brown (Коричнева Кориця)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 723 723 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(40,80,88) HEX: #e0a52d RGB: 224, 165, 45 | RAL Design: 075 70 60 Intense Yellow (Інтенсивний Жовтий)RAL Classic: 1033 Жоржино-жовтийPantone: 142 142 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (20x20) GB-11-OC-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa