Плитка (20x20) GB-02-SB-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (20x20) GB-02-SB-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (20x20) GB-02-SB-TR Basilica - Pedralbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 4635. |
Плитка (20x20) GB-02-SB-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (20x20) Г 02 С Тр Бежілікєй Педролбс з колекції Педролбс Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (20x20) Гб 02 Сб Тр Басіліка Педралбес з колекції Педралбес Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 1.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Pedralbes Ticsa |
| Найменування 2 | GB-02-SB-TR Basilica |
| Колекція | Pedralbes |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 22 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GB-02-SB-TR |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(26,70,59) HEX: #965b2d RGB: 150, 91, 45 | RAL Design: 060 40 40 Plane Brown (Коричневий Платан)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(20,67,53) HEX: #874b2d RGB: 135, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(26,64,65) HEX: #a66a3c RGB: 166, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7525 7525 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(34,58,71) HEX: #b5884c RGB: 181, 136, 76 | RAL Design: 075 60 40 Funchal Yellow (Жовтий Фуншал)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4645 4645 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (20x20) GB-02-SB-TR Basilica - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa