Плитка (15x15) 150612 Clay Fondo - Liberty - Regal з колекції Liberty - Regal Horus Art
Horus Art

Керамічна плитка Плитка (15x15) 150612 Clay Fondo - Liberty - Regal з колекції Liberty - Regal Horus Art виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) 150612 Clay Fondo - Liberty - Regal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка (15x15) 150612 ClayFondo - Liberty - Regal з колекції Liberty - Regal Horus Art може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) 150612 Клей Фано Лібарті Регел з колекції Лібарті Регел Хорас Арт", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) 150612 Клаі Фондо Ліберті Регал з колекції Ліберті Регал Хорус Арт". Виробник цієї плитки Horus Art може бути помилково написаний як Horusart, Хорас Арт, Хорус Арт і навіть як Рщкгі Фке, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 7.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Horus Art |
| Серія | Liberty - Regal Horus Art |
| Найменування 2 | 150612 ClayFondo |
| Колекція | Liberty - Regal |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. (22 шт.) |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 150612 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка (15x15) 150612 Clay Fondo - Liberty - Regal з колекції Liberty - Regal Horus Art