

Керамічна плитка Плитка (15x15) 563 Diamante Nero - Diamante з колекції Diamante Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) 563 Diamante Nero - Diamante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (15x15) 563 Diamante Nero - Diamante з колекції Diamante Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) 563 Діамент Наро Діамент з колекції Діамент Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) 563 Діаманте Неро Діаманте з колекції Діаманте Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 12.94 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Diamante Tonalite |
| Найменування 2 | 563 DiamanteNero |
| Колекція | Diamante |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 77,77 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,77 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.77 м.кв. (34 шт.) |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 563 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плитка (15x15) 563 Diamante Nero - Diamante з колекції Diamante Tonalite