

Керамічна плитка Плитка (15x15) 562 Diamante Bordeaux - Diamante з колекції Diamante Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (15x15) 562 Diamante Bordeaux - Diamante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновий Pantone 7427. |
Плитка (15x15) 562 Diamante Bordeaux - Diamante з колекції Diamante Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (15x15) 562 Діамент Бордеокс Діамент з колекції Діамент Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (15x15) 562 Діаманте Бордеаукс Діаманте з колекції Діаманте Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 12.94 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Diamante Tonalite |
| Найменування 2 | 562 DiamanteBordeaux |
| Колекція | Diamante |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 77,77 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,77 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.77 м.кв. (34 шт.) |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 562 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(351,88,47) HEX: #780e1e RGB: 120, 14, 30 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(345,89,53) HEX: #870f2d RGB: 135, 15, 45 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 208 208 | |
| hsv(350,67,53) HEX: #872d3c RGB: 135, 45, 60 | RAL Design: 020 30 40 Amaranth Blossom (Квітка Амаранта)RAL Classic: 3011 Коричнево-червонийPantone: 506 506 | |
| hsv(353,73,65) HEX: #a62d3b RGB: 166, 45, 59 | RAL Design: 020 40 50 Bright Red (Яскраво-Червоний)RAL Classic: 3031 Орієнт червонийPantone: 194 194 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Плитка (15x15) 562 Diamante Bordeaux - Diamante з колекції Diamante Tonalite