Плитка Ndw Dec Bacchette Walnut Rett 20 Mm - 60x60 NDW546R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell



Керамічна плитка Плитка Ndw Dec Bacchette Walnut Rett 20 Mm - 60x60 NDW546R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ndw Dec Bacchette Walnut Rett 20 Mm - 60x60 NDW546R Nordic Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка Ndw Dec Bacchette Walnut Rett 20 Mm - 60x60 NDW546R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ну Дек Бекчетт Олнат Ретт 20 Мм 60x60 NDW546R Нордік Вуд з колекції Нордік Вуд Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка Ндв Дес Басчетте Валнут Ретт 20 Мм 60x60 NDW546R Нордіс Вуд з колекції Нордіс Вуд Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 31.469 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Nordic Wood NovaBell |
| Колекція | Nordic Wood |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | NDW546R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Узор | Bacchette |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,63,47) HEX: #784b2c RGB: 120, 75, 44 | RAL Design: 060 40 30 Brazilian Brown (Бразильський Коричневий)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 4705 4705 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Ndw Dec Bacchette Walnut Rett 20 Mm - 60x60 NDW546R Nordic Wood з колекції Nordic Wood NovaBell