

Керамічна плитка Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Mosaic Insolence Lavande - Parfum з колекції Parfum Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Mosaic Insolence Lavande - Parfum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Mosaic Insolence Lavande - Parfum з колекції Parfum Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Мозейк Інсоленс Левенд Парфум з колекції Парфум Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Мосаіс Інсоленце Лаванде Парфум з колекції Парфум Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 35 × 35 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Parfum Love Tiles |
| Найменування 2 | 663.0064.078 Mosaic Insolence Lavande |
| Колекція | Parfum |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 663.0064.078 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Мозаїка (35x35) 663.0064.078 Mosaic Insolence Lavande - Parfum з колекції Parfum Love Tiles