

Керамічна плитка Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Mosaic Insolence Jasmin Blanc - Parfum з колекції Parfum Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Mosaic Insolence Jasmin Blanc - Parfum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 35см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Mosaic Insolence Jasmin Blanc - Parfum з колекції Parfum Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Мозейк Інсоленс Джесмін Бленк Парфум з колекції Парфум Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Мосаіс Інсоленце Джасмін Бланс Парфум з колекції Парфум Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 35 × 35 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Parfum Love Tiles |
| Найменування 2 | 663.0064.001 Mosaic Insolence Jasmin Blanc |
| Колекція | Parfum |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 663.0064.001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(45,44,53) HEX: #87784c RGB: 135, 120, 76 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Мозаїка (35x35) 663.0064.001 Mosaic Insolence Jasmin Blanc - Parfum з колекції Parfum Love Tiles