Мозаїка (33x32) Au.0906 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (33x32) Au.0906 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33x32) Au.0906 20X30x4 - Aurore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка (33x32) Au.0906 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33x32) О.0906 20X30x4 Еерор з колекції Еерор Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33x32) Ау.0906 20X30x4 Ауроре з колекції Ауроре Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 33 см |
| Вага | 7.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aurore Mosaico piu |
| Найменування 2 | Au.0906 20X30x4 |
| Колекція | Aurore |
| У палеті м.кв. | 170,66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,06 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.06 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Au.0906 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,18,65) HEX: #a6a688 RGB: 166, 166, 136 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,30,59) HEX: #969669 RGB: 150, 150, 105 | RAL Design: 110 60 30 Indian Green (Індійський Зелений)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,33,53) HEX: #87875b RGB: 135, 135, 91 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (33x32) Au.0906 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu