Мозаїка (33x32) Au.0898 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (33x32) Au.0898 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33x32) Au.0898 20X30x4 - Aurore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4007 Пурпурно-фіолетовий Pantone 7449. |
Мозаїка (33x32) Au.0898 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33x32) О.0898 20X30x4 Еерор з колекції Еерор Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33x32) Ау.0898 20X30x4 Ауроре з колекції Ауроре Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 33 см |
| Вага | 7.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aurore Mosaico piu |
| Найменування 2 | Au.0898 20X30x4 |
| Колекція | Aurore |
| У палеті м.кв. | 170,66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,06 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.06 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Au.0898 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(330,50,24) HEX: #3d1f2e RGB: 61, 31, 46 | RAL Design: 350 20 15 Soft Red (Соковитий Червоний)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 7449 7449 | |
| hsv(330,67,18) HEX: #2e0f1f RGB: 46, 15, 31 | RAL Design: 350 20 25 Chilli Black Red (Чорно-Червоний Чилі)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 511 511 | |
| hsv(330,40,29) HEX: #4a2c3b RGB: 74, 44, 59 | RAL Design: 350 20 15 Soft Red (Соковитий Червоний)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 518 518 | |
| hsv(330,33,35) HEX: #593c4b RGB: 89, 60, 75 | RAL Design: 350 30 15 Siliceous Red (Червона Галька)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 7448 7448 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (33x32) Au.0898 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu