Мозаїка (33x32) Au.0894 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (33x32) Au.0894 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (33x32) Au.0894 20X30x4 - Aurore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8029 Перламутровий мідний Pantone 4705. |
Мозаїка (33x32) Au.0894 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (33x32) О.0894 20X30x4 Еерор з колекції Еерор Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (33x32) Ау.0894 20X30x4 Ауроре з колекції Ауроре Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 33 см |
| Вага | 7.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aurore Mosaico piu |
| Найменування 2 | Au.0894 20X30x4 |
| Колекція | Aurore |
| У палеті м.кв. | 170,66 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,06 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.06 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Au.0894 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,67,53) HEX: #874b2d RGB: 135, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,75,47) HEX: #783c1e RGB: 120, 60, 30 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 478 478 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(12,71,41) HEX: #692d1e RGB: 105, 45, 30 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 483 483 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (33x32) Au.0894 20X30x4 - Aurore з колекції Aurore Mosaico piu