Плитка Patchwork Black&White Sant Agostino Італія
Плитка серії Patchwork Black&White Sant Agostino виробництва Santagostino (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Patchwork Black&White Sant Agostino необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Patchwork Black&White Sant Agostino, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Patchwork Black&White Sant Agostino для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 092 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Patchwork Black&White Sant Agostino виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBW0120 PatchworkB&W01 |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBW0120 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBW0220 PatchworkB&W02 |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBW0220 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBW0320 PatchworkB&W03 |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBW0320 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBW0420 PatchworkB&W04 |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBW0420 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBW0520 PatchworkB&W05 |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBW0520 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBWMX20 PatchworkB&WMix |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Ефект: | Метлахська |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBWMX20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBWBL20 PatchworkB&WBlack |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBWBL20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBWGR20 PatchworkB&WGrey |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBWGR20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAPBWWH20 PatchworkB&WWhite |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| У палеті м.кв.: | 64,6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,68 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.68 м.кв. (17 шт.) |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAPBWWH20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAQCPBB20 Q.R.Patchw.B&WBlack |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 42 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 42 шт. |
| Штук в упаковці: | 42 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAQCPBB20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | L-елемент |
Характеристики
| Вага: | 3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAQCPBG20 Q.R.Patchw.B&WGrey |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 42 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 42 шт. |
| Штук в упаковці: | 42 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAQCPBG20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | L-елемент |
Характеристики
| Вага: | 3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | SantAgostino |
| Серія: | Patchwork Black&White SantAgostino |
| Найменування 2: | CSAQCPBW20 Q.R.Patchw.B&WWhite |
| Колекція: | Patchwork Black&White |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 42 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 42 шт. |
| Штук в упаковці: | 42 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка (R10) |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CSAQCPBW20 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | L-елемент |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















