Плитка Il Veliero E La Balena Bardelli Італія

Плитка серії Il Veliero E La Balena Bardelli виробництва Bardelli (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Il Veliero E La Balena Bardelli необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Il Veliero E La Balena Bardelli, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Il Veliero E La Balena Bardelli для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 973,50 грн., у серії представлено 2 плиток.
Керамічна плитка з колекції Il Veliero E La Balena Bardelli виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Bardelli |
| Серія: | Il Veliero e la Balena Bardelli |
| Колекція: | Il Veliero e la Balena |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.26 м.кв. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 25 шт / 14.1 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 90820 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Bardelli |
| Серія: | Il Veliero e la Balena Bardelli |
| Колекція: | Il Veliero e la Balena |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 12 шт / 6.77 кг |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 92453 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Панно |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







