Вставка Tozzetto Dover 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Вставка Tozzetto Dover 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Tozzetto Dover 4x4 Old England Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Вставка Tozzetto Dover 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тоззетто Довар 4x4 Оулд Інгленд Сареміч Грезія з колекції Оулд Інгленд Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Вставка Тоззетто Довер 4x4 Олд Енгланд Кераміче Гразіа з колекції Олд Енгланд Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 4 см |
| Вага | 36.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Old England Ceramiche Grazia |
| Колекція | Old England |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 255 шт / 7.5 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TOE1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Вставка Tozzetto Dover 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia