Вставка Tozzetto Bath 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Вставка Tozzetto Bath 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Tozzetto Bath 4x4 Old England Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 625. |
Вставка Tozzetto Bath 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тоззетто Баз 4x4 Оулд Інгленд Сареміч Грезія з колекції Оулд Інгленд Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Вставка Тоззетто Батх 4x4 Олд Енгланд Кераміче Гразіа з колекції Олд Енгланд Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 4 см |
| Вага | 26.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Old England Ceramiche Grazia |
| Колекція | Old England |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.58 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 255 шт / 7.5 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TOE4 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Вставка Tozzetto Bath 4x4 Old England Ceramiche Grazia з колекції Old England Ceramiche Grazia