Вставка Telford Corner Grey On White 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Telford Corner Grey On White 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Telford Corner Grey On White 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 7.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Вставка Telford Corner Grey On White 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Телфорд Корнар Грей Он Віт 7.5x7.5 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Телфорд Корнер Греі Он Вхіте 7.5x7.5 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 7.5 см |
| Вага | 12.88 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.62 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 0.12 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7961V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | біло сірий сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Вставка Telford Corner Grey On White 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style