Вставка Faraday Corner Black On Red 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Faraday Corner Black On Red 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Faraday Corner Black On Red 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 7.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Вставка Faraday Corner Black On Red 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Фаредей Корнар Блек Он Ред 7.5x7.5 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Фарадаі Корнер Бласк Он Ред 7.5x7.5 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 7.5 см |
| Вага | 25.75 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.06 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 0.12 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6591V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Вставка Faraday Corner Black On Red 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style