Вставка Montague Brown On Buff 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Montague Brown On Buff 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Montague Brown On Buff 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 7.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Вставка Montague Brown On Buff 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Мантег Броуун Он 'юфф 7.5x7.5 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Монтагуе Бровн Он Буфф 7.5x7.5 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 7.5 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 0.12 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 7925V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Вставка Montague Brown On Buff 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style