Вставка Kitchener Corner Green 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Kitchener Corner Green 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Kitchener Corner Green 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 7.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Вставка Kitchener Corner Green 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Кітченар Корнар Грін 7.5x7.5 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Кітченер Корнер Греен 7.5x7.5 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 7.5 см |
| Вага | 19.54 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.71 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 20 шт / 0.12 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6575V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Вставка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(60,33,35) HEX: #59593c RGB: 89, 89, 60 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 418 418 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Вставка Kitchener Corner Green 7.5x7.5 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style