

Керамічна плитка Кутова сходинка 33x33 Gradone Angolare Rett. / Hav 8 - HAV Anversa з колекції HAV Anversa Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутова сходинка 33x33 Gradone Angolare Rett. / Hav 8 - HAV Anversa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Кутова сходинка 33x33 Gradone Angolare Rett. / Hav 8 - HAV Anversa з колекції HAV Anversa Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Кутова сходинка 33x33 Гредан Енголар Ретт. / Хев 8 Хев Енварсєй з колекції Хев Енварсєй Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Кутова сходинка 33x33 Градоне Анголаре Ретт. / Хав 8 Хав Анверса з колекції Хав Анверса Дел Сонса". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Сонса і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | HAV Anversa |
| Колекція | HAV Anversa Del Conca |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10,3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Кутова сходинка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Кутова сходинка 33x33 Gradone Angolare Rett. / Hav 8 - HAV Anversa з колекції HAV Anversa Del Conca