Сходинка 40x100 Rain Xt20 Greige Gradone Lato Lungo Ees Rt - Realstone_Rain XT20 - RAYS з колекції Realstone_Rain XT20 Ragno


Керамічна плитка Сходинка 40x100 Rain Xt20 Greige Gradone Lato Lungo Ees Rt - Realstone_Rain XT20 - RAYS з колекції Realstone_Rain XT20 Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 40x100 Rain Xt20 Greige Gradone Lato Lungo Ees Rt - Realstone_Rain XT20 - RAYS найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 100см. |
Сходинка 40x100 Rain Xt20 Greige Gradone Lato Lungo Ees Rt - Realstone_Rain XT20 - RAYS з колекції Realstone_Rain XT20 Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 40x100 Рейн Xt20 Грейдж Гредан Лейто Л'юнго Іс Рт Реолстан Рейн XT20 Рейс з колекції Реолстан Рейн XT20 Регно", на неправильно прочитаном як "Сходинка 40x100 Раін Xt20 Греіге Градоне Лато Лунго Еес Рт Реалстоне Раін XT20 Раюс з колекції Реалстоне Раін XT20 Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 100 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Realstone_Rain XT20 |
| Колекція | Realstone_Rain XT20 Ragno |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | RAYS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка 40x100 Rain Xt20 Greige Gradone Lato Lungo Ees Rt - Realstone_Rain XT20 - RAYS з колекції Realstone_Rain XT20 Ragno