Спецелемент Terracotta Bario W698NF11 7.1x35.5 Sintra Feldhaus з колекції Sintra Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Спецелемент Terracotta Bario W698NF11 7.1x35.5 Sintra Feldhaus з колекції Sintra Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Terracotta Bario W698NF11 7.1x35.5 Sintra Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.1см і довжина плитки дорівнює 35.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3009 Оксид червоний Pantone 499. |
Спецелемент Terracotta Bario W698NF11 7.1x35.5 Sintra Feldhaus з колекції Sintra Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Таррейкоттєй Барє W698NF11 7.1x35.5 Сінтрєй Фелдхос з колекції Сінтрєй Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Терракотта Баріо W698NF11 7.1x35.5 Сінтра Фелдхаус з колекції Сінтра Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.1 × 35.5 см |
| Вага | 21.61 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Sintra Feldhaus |
| Колекція | Sintra |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.86 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 8.3 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | W698NF11 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| hsv(12,56,53) HEX: #874b3b RGB: 135, 75, 59 | RAL Design: 040 40 30 Chestnut Brown (Коричневий Каштан)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 499 499 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(12,63,47) HEX: #783b2c RGB: 120, 59, 44 | RAL Design: 040 30 30 Root Brown (Коричневий Корінь)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 499 499 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Спецелемент Terracotta Bario W698NF11 7.1x35.5 Sintra Feldhaus з колекції Sintra Feldhaus