

Керамічна плитка Спецелемент Coprispigolo White 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Coprispigolo White 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 37.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Спецелемент Coprispigolo White 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Копріспіголо Віт 1.2x37.5 Нетєрел Робарто Кевалі з колекції Нетєрел Робарто Кевалі", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Копріспіголо Вхіте 1.2x37.5 Натурал Роберто Каваллі з колекції Натурал Роберто Каваллі". Виробник цієї плитки Roberto Cavalli може бути помилково написаний як Robertocavalli, Roberto Cavall, Робарто Кевалі, Роберто Каваллі і навіть як Кщиукещ Сфмфддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 37.5 см |
| Вага | 18.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Roberto Cavalli |
| Серія | Natural Roberto Cavalli |
| Колекція | Natural |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.18 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 1 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 532006 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Спецелемент Coprispigolo White 1.2x37.5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli